Strona główna        

Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni
                                                                                       Archiwum nadanych odznaczeń

Rejestr odznaczeń

 

           Lp.                                                  Nazwisko i imię Przyznane medale za zasługi dla pożarnictwa lub odznaka  
Data wstąpienia Złoty Srebrny Brązowy Str. Wzorowy Odznaka za wysł.lat Inne
1

Bzura Waldemar

1972   2001   1991  1984 1986 40 Złoty Znak Związku 2006
Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza
  2010
Odznaka Honorowa  za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2010
                Srebrny Krzyż Zasługi 2015
2

Kulas Piotr

1985 2010 2003 1998 1993 XXX Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza  2014
3 Wieczorek Stanisław 1980 2010 2000 1995 1987 XXXV  
4 Kulas Mirosław 1985   2010 2000 1993 XXX  
5 Czajka Marcin 2000     2010 X XV Strażak Roku 2002
6 Waśkiewicz Krzysztof 1994   2014 2006 2000 XV Strażak Roku 2006
7 Cesarek Zbigniew 1985     2010 1993 XXX  
8 Cesarek Marek 1988   2010 2000 2003 XXV  
9 Czajka Andrzej 1999     2010 2006 XV  
10 Kaczanowski Feliks 1986 2003 1998 1991   XXX  
11 Kulas Rafał 1987   2010 2000 1995 XXV  
12 Radomski Jacek 1993     2010 2000 XX  
13 Samsel Sławomir 1986   2015 2000 1987 XXX  
14 Szmigiel Zygmunt 1969   X X X XXXV  
15 Serowik Paweł 1997     2010 2006 XV Strażak Roku 2011
16 Cesarek Władysław 1979   2000 1985   XXX  
17 Dulny Longinus 1975   2000 X   XXX  
18 Kulas Stanisław 1972 1995
2010
1983 1979 1975 40  
19 Murach Czesław 1976   1995 1983   XXX  
20 Nakielski Andrzej 1972     2001 X XXXV  
21 Rudnik Ekhard 1960 1985   1978   55  
22 Sokołowski Henryk 1960 2000 1995 1984   55  
23 Rudnik Norbert 1985       1993    
24 Nakielski Roman 2010       2014 V  
25 Werner Zygfryd 1980 2010 X X 1985 XXXV  
26 Nakielski Konrad 1997     2015 2010 XV  
27 Gorczyca Mateusz 2004       2010 V  
28 Jędrzejczyk Paweł 2007       2010 V  
29 Kuprajtys Daniel 2007       2010 V  
30 Czajka Łukasz 2000       2010 X  
31 Konachowicz Michał 2004       2015 V  
32 Wieczorek Łukasz 2005         V  
33 Wieczorek Paweł 1999       2015 XV  
34 Schurman Sebastian 2008       2014 V  
35 Waśkiewicz Wioletta 2006          V  
36 Dulna Elżbieta 2011       2015 V  
37 Dulna Ewa 2011       2015 V Strażak Roku 2013
                 
                 
                 
 

Członkowie wspierający

 
1 Danuta i Manfred Salkowscy Mazur Syrenka       2014      
2 Fundacja Na Rzecz Ochrony Przyrody Mazurskiego Parku Krajobrazowego i Dorzecza Krutyni        

2014

     
3 Leokadia Ogonowska       2014