Ochotnicza Straż Pożarna w Krutyni zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie 1,5% podatku za rok 2023 na rzecz naszej jednostki. To nic nie kosztuje, a mogą Państwo w ten sposób pomóc nam i przyczynić się do uratowania czyjegoś życia i mienia.

Pomóż nam zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Nie raz udowodniliśmy jak ważna jest obecność naszej jednostki oraz należących do niej członków ochotników na tym terenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji dzień i noc, pomagając, edukując, ratując a także zapewniając wspólną zabawę i integrację. Sprzęt, którym dysponujemy ulega awariom, starzeje się oraz wymaga kosztownych napraw. Pojawiają się nowe rozwiązania i techniki, które gwarantuje większe bezpieczeństwo także nam – strażakom. Wymaga to środków, których bez państwa pomocy nie uda się nam zebrać, dla tego będziemy wdzięczni każdemu – kto zdecyduje się nam podarować 1,5 %.

Dokonując tego typu darowizny na rzecz naszej jednostki nic Państwo nie tracą, natomiast zyskują satysfakcję, iż przekazana część Waszego podatku idzie na ważny cel, wskazany przez Was, a nie urzędników.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce składanej deklaracji podatkowej podać dane:

Numer KRS 0000 116 212
wraz z dopisek: