Zapraszamy na:
„X Krutyński Bieg Niepodległości”

11 Listopada 2021 r.

Podsumowanie biegu, galeria, klasyfikacja

Wszystkie informacje podsumowujące X edycję Biegu dostępne w aktualnościach:

X Krutyński Bieg Niepodległości

Ogólne informację:

Krutyński Bieg Niepodległości będzie organizowany po raz dziesiąty. W tym roku bieg odbędzie się na terenie miejscowości Krutyń oraz Leśnictwa Krutyń.

W ramach organizacji imprezy wyznaczone zostaną dwie trasy – od 1 do 8 km. Oznaczenie tras odbędzie się pomiędzy miejscowościami Krutyń – Krutyński Piecek, część lasu, którą nadzoruje Nadleśnictwa Strzałowo. Całe przedsięwzięcie będzie odbywało się na terenie gminy Piecki i sołectwa krutyńskiego.

Jest to rodzinna impreza na którą zapraszamy przede wszystkim rodziny i dzieci. Czas mierzony będzie tylko w celu wyłonienia zwycięzców w danej kategorii.

W tegorocznej edycji medale zostaną wręczone każdemu uczestnikowi (dla pierwszych 80 osób na mecie). Uczestnicy biegu, którzy zajęli pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymają dyplom wraz z medalem.

Impreza ma na celu:
– popularyzację biegów na dystansie do 8 km;
– możliwość sprawdzenia swoich dotychczasowych umiejętności biegowych;
– promowanie rozwoju kultury fizycznej i sportu w społeczeństwie lokalnym, wśród dzieci i młodzieży, członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni;
– aktywizowanie społeczeństwa lokalnego do wspólnego działania i organizacji czasu wolnego.

Członkowie OSP podczas biegu zapewniają zabezpieczenie medyczne oraz kontrolowanie wyznaczonych tras.

Dodatkowe upominki i gadżety zapewnia:
Alcar Sp. z o.o. ul. Lubelska 39A, 10-408 Olsztyn

Zapraszamy szczególnie:

• Dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat
  • Dzieci poniżej dziesiątego roku życia i ich rodziców
  • Osoby pełnoletnie
  • Członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej
  • Członków Ochotniczej Straży Pożarnej
  • Mieszkańców pobliskich miejscowości

Tak bawiliśmy się rok temu:

LISTA UCZESTNIKÓW

Dla osób niezgłoszonych – możliwość zapisania się w dniu biegu.

I KATEGORIA

17. Paweł Olender +2
18. Stanisław Zapadka
19. Marcin Lipiński

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
Administratorem Twoich danych osobowych jest Ochotnicza Straż Pożarna w Krutyni, Krutyń 33, 11-710 Piecki (Regon: 510959512, NIP: 742-19-62-355, Nr. KRS 0000020773). Kontakt z administratorem danych osobowych jest możliwy pod adresem straz@ospkrutyn.pl

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzane są Twoje dane osobowe?
– świadczenia usług drogą elektroniczną
– wykonania umowy – czyli Twojego udziału w biegu
– twojego uczestnictwa w biegach na które zgłaszasz się przez stronę rejestracyjną (opracowanie wyników,
wydanie nagród itp.)
– publikowania ogólnodostępnych list startowych oraz wyników
– przesyłanie informacji organizacyjnych (email / SMS) o biegach na które zgłaszasz się przez stronę rejestracyjną
– obsługi zgłoszeń i korespondencji które do nas kierujesz
– kontaktu z Tobą
– umożliwieniu kontaktu z Tobą sponsorów biegu
– wykonania obowiązków prawnych ciążących na Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni:
– w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni:
– prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów i usług
– obsługi zgłoszeń i korespondencji które do nas kierujesz
– kontaktu z Tobą
– przeciwdziałania oszustwom i nadużyciom

Czy musisz podawać dane osobowe?
Podanie danych osobowych jest niezbędne do Twojego udziału w biegu. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia udział w biegu.

Jak długo będą przetwarzane Twoje dane osobowe?
Twoje dane będą przetwarzane w okresie korzystania ze strony rejestracji oraz udziału w biegach na które zapiszesz się przez Stronę.
Po zakończeniu tego okresu, Twoje dane będą nadal przechowywane w celach wynikających z przepisów prawa (szczególnie podatkowych i rachunkowych) a także przeciwdziałania oszustwom i nadużyciom oraz dochodzenia ewentualnych roszczeń wynikających z zawartej umowy.
Część Twoich danych (szczególnie te, które znajdują się w wynikach biegu) mogą być przetwarzane także po tym termie w celach statystycznych i archiwalnych.

Kto będzie odbiorcą danych osobowych?
Twoje dane osobowe będą ujawniane pracownikom, współpracownikom, sponsorom oraz podwykonawcom Administratora w zakresie niezbędnym dla realizacji wcześniej wymienionych celów przetwarzania danych osobowych. Listy startowe i wyniki, zawierające podstawowe dane osobowe, będą ogólnodostępne, w tym będą publikowane na stronie internetowej biegu.

Jakie prawa przysługują Tobie z tytułu przetwarzania Twoich danych osobowych?
Masz prawo do wniesienia żądania: dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, ich usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz do ich przenoszenia. Dodatkowo, w odniesieniu do przetwarzania, które odbywa się na podstawie Twojej zgody – masz prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie.

Do kogo możesz wnieść skargę na sposób przetwarzania Twoich danych osobowych?
Skargę możesz wnieść do organu nadzorczego: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

ZADANIE PUBLICZNE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW GMINY PIECKI