Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni uczestniczyli dziś w szkoleniu z zakresu ratownictwa technicznego. Nasza załoga zaangażowała się w praktyczne ćwiczenia, których celem było doskonalenie umiejętności udzielania pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

Podczas szkolenia skoncentrowaliśmy się szczególnie na posługiwaniu się sprzętem hydraulicznym, mającym kluczowe znaczenie w procesie wydobywania osób poszkodowanych z zakleszczeń pojazdów. Druhowie doskonalili techniki szybkiego i skutecznego działania w sytuacjach awaryjnych, zapewniając kompleksową pomoc w przypadkach poważnych wypadków drogowych.

Dzięki szkoleniu nasi druhowie, są teraz lepiej przygotowani do skutecznego działania w sytuacjach, gdzie liczy się każda sekunda. Nasza drużyna pozostaje gotowa do szybkiego reagowania i niesienia pomocy w każdej sytuacji. Wierzymy, że ciągłe doskonalenie naszych umiejętności przekłada się na bezpieczeństwo naszej społeczności.