W dniu dzisiejszym druhowie Piotr i Konrad wraz z członkami młodzieżowej drużyny pożarniczej wzięli udział w charytatywnym rajdzie w celu wsparcia leczenia 5-letniego Michałka. Podczas ponad 2 godzinnego rajdu udało się przejechać 33 km oraz zebrać kwotę 550 zł.

Michałek Łoś cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Urodził się w 6 miesiącu ciąży ze skrajnie niską masą urodzeniową (920 g). Jako ekstremalny wcześniak otrzymał w 10-cio stopniowej skali Apgara tylko 3 punkty. Pomimo że jest intensywnie rehabilitowany samodzielnie nie siedzi, nie mówi, wymaga stałej, intensywnej opieki, jest dzieckiem słabowidzącym. Jest pod stałą opieką wielu lekarzy.

Wpis zaktualizowany 21.06.2019 o godz: 14:21

Jak informuje Przemyska Grupa Rowerowa PGR :

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w wyniku prowadzonej zbiórki na rzecz Michałka udało nam się zgromadzić na koncie kwotę 3388,00 zł:
– 2713 zł zebraliśmy w trakcie Charytatywnego Mundurowego Rajdu Rowerowego;
– 550 zł zebrali strażacy z OSP w Krutyni (woj. warmińsko-mazurskie);
– 125 zł to wpłaty bezpośrednie na konto stowarzyszenia.
Dziękujemy ogromnie za wasze zaangażowanie i chęć pomocy. W najbliższym czasie zgromadzone fundusze zostaną przekazane rodzicom Michałka o czym również poinformujemy.”