MAMY TRZY PUDŁA!!!
Za nami drugi etap Milko Mazury MTB 2020 – Wyścig o Niedźwiedzią Łapę w Mrągowie ( 02.08.2020 ).

W drużynie OSP Krutyń pojechali: dh Brygida, dh Mateusz oraz debiutująca w naszych barwach dh Gabriela.
Gaba jest utytułowaną zawodniczką Superior Zator Racing Team, posiadaczką między innymi tytułu mistrzyni Polski MTB U23, członkinią polskiej reprezentacji narodowej. W kanadyjskim Mount Saint Anne osiągnęła w 2019 r. życiowy sukces w olimpijskiej formule MTB XC – została siedemnastą zawodniczką świata.

W niedzielnych zawodach dh Gabriela zwyciężyła w wyścigu na dystansie Expert w kategorii open kobiet i stanęła także na najwyższym podium w swojej kategorii wiekowej EK2.

Dh Brygida była bezkonkurencyjna w wyścigu na dystansie Hobby w swojej kategorii HK2.

Gratulujemy i dziękujemy naszym wspaniałym dziewczynom i dh Mateuszowi, który czynnie wspierał dh Brygidę bo cały dystans „siedział jej na kole” na ciężkiej i wymagającej, górskiej trasie.