W niedzielę 12 maja druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krutyni po raz VII zorganizowali Krutyński Bieg z Wiernym Przyjacielem.

Rodzinna impreza dla wszystkich wielbicieli czworonożnych przyjaciół, podczas której liczy się przede wszystkim dobra zabawa i wspólnie spędzony czas na łonie natury. Bieg odbywał się w przepięknych okolicznościach przyrody na terenie Puszczy Piskiej.

Do pokonania były dwie malownicze trasy, których start i meta miały miejsce tuż przy rzece Krutyni. Jak co roku wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców okolicznych  miejscowości, ale także turystów. W 5 kategoriach wystartowało ponad 90 uczestników w towarzystwie 40 psów oraz koni.

Podczas całego wydarzenia swoje stanowisko przygotował także Mazurski Park Krajobrazowy.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i udział.

Specjalne podziękowania należą się także dla:
Mazurskiego Parku Krajobrazowego za pomoc oraz wsparcie,
Lecznicy Weterynaryjnej Pro Animali Pieńkowscy z Mrągowa za pomoc oraz wsparcie,
Pani Wójt Gminy Piecki Agnieszce Kurczewskiej za obecność oraz wręczanie nagród.

VII Krutyński Bieg z Wiernym Przyjacielem był sfinansowany ze środków Gminy Piecki oraz własnych.

Tegoroczni sponsorzy:

ZADANIE PUBLICZNE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW GMINY PIECKI