12 maja 2024 roku, w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mrągowie uroczyście zakończyło się „Szkolenie Podstawowe Strażaków OSP”. Jest to ogromny krok w naszej służbie dla społeczności, gdyż 21 druhów ukończyło kurs, stając się pełnoprawnymi strażakami ratownikami OSP.

W szczególności chcemy podkreślić, że w gronie kursantów znaleźli się nasi druhowie z OSP Krutyń! Z dumą informujemy, że trzy osoby z naszej jednostki, po intensywnych tygodniach nauki i wysiłku, z powodzeniem ukończyły to wymagające szkolenie. Ich zaangażowanie, determinacja i poświęcenie są godne najwyższego uznania.

Dla naszej jednostki i drużyny jest to ogromna radość i zaszczyt móc przywitać nowych kolegów w naszych szeregach. Wasza obecność wzbogaci naszą społeczność strażacką, a wasze umiejętności będą nieocenionym wsparciem w naszej wspólnej misji ratowania życia i mienia.

Serdecznie gratulujemy naszym nowym strażakom ratownikom z OSP Krutyń ukończenia kursu! Jesteśmy przekonani, że Wasze poświęcenie i gotowość do działania sprawią, że będziemy jeszcze silniejsi i skuteczniejsi w służbie naszej społeczności. Niech ta nowa droga, którą obraliście, będzie pełna wyzwań, sukcesów i niezapomnianych chwil!

Warto wspomnieć także że w nasze szeregi w ostatnim czasie dołączyła także druhna Justyna. Jej pomocna dłoń i gotowość do działania w każdej sytuacji sprawiają, że jest niezastąpionym członkiem naszej jednostki.

Witamy Was serdecznie w naszej jednostce, gotowi do pracy i służby razem!

dh Daniel
dh Sebastian
dh Cezary
dh. Justyna

Zdjęcia:
Komenda Powiatowa PSP w Mrągowie