W dniu wczorajszym odbył się XI Krutyński Bieg Niepodległości. Impreza organizowana przez naszą jednostkę już po raz 11, także i w tym roku licznie przyciągnęła okolicznych mieszkańców jak również gości z dalszych stron. W biegu udział około 100 uczestników, natomiast w całej imprezie około 150 osób.

Rodzinna atmosfera w duchu sportowych zawodów – to wszystko na świeżym powietrzu wraz z ogniskiem, pieczoną kiełbaską i trasą biegnącą wśród przepięknych mazurskich lasów, łąk i towarzystwie rzeki Krutyni. Idealny sposób na wypoczynek, krzewienie aktywnego spędzania czasu jak i lokalną integrację.

Wśród zawodników były dzieci, młodzież, osoby dorosłe, kilka psów oraz 2 konie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i start w naszym biegu!

Dziękujemy także przedstawicielowi Gminy Piecki – sekretarzowi Hubertowi Sadownikowowi za obecność oraz wręczanie nagród.

Specjalne podziękowania dla Mazurskiego Parku Krajobrazowego za nagrody. XI Krutyński Bieg Niepodległości był sfinansowany ze środków Gminy Piecki oraz własnych.

Galeria

ZADANIE PUBLICZNE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW GMINY PIECKI