11 Listopada 2022 jak co roku odbędzie się Krutyński Bieg Niepodległości. Jest to już XI edycja tego biegu organizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Krutyni. Jak co roku bieg odbędzie się na terenie miejscowości Krutyń oraz Leśnictwa Krutyń.

W ramach organizacji imprezy wyznaczone zostaną dwie trasy – 2,5 oraz 7 km. Oznaczenie tras odbędzie się pomiędzy miejscowościami Krutyń – Krutyński Piecek, część lasu, którą nadzoruje Nadleśnictwa Strzałowo. Całe przedsięwzięcie będzie odbywało się na terenie gminy Piecki i sołectwa krutyńskiego.

Jest to rodzinna impreza na którą zapraszamy przede wszystkim rodziny i dzieci. Czas mierzony będzie tylko w celu wyłonienia zwycięzców w danej kategorii.

Szczegóły oraz zapisy

Bieg główny
17 lat i powyżej – uczniowie szkół średnich, członkowie OSP, indywidualni uczestnicy. Uczestnicy niepełnoletni wezmą udział za zgodą rodziców i prawnych opiekunów. Kategoria będzie podzielona na grupy: żeńską i męską.
Dystans – ok 7 km

Bieg Towarzyski
Dla osób nie biorących udziału w rywalizacji. Zapraszamy dzieci w każdym wieku, uczniów, członków MDP, indywidualnych uczestników, oraz osoby starsze. Kategoria będzie podzielona na grupy: dziewcząt i chłopców.
Dystans – ok 2,5 km